Praca

Miejsce pracy: Piecki; ferma trzody chlewnej

powiat: mrągowski,
woj. warmińsko-mazurskie.

Opis stanowiska

  • zarządzanie sektorem porodówek i sektorem odchowu prosiąt oraz zespołem Pracowników tych działów
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

Wymagania:

  • pasja i zamiłowanie do pracy przy zwierzętach oraz pozytywne nastawienie do współpracowników i podległej załogi
  • zdolność zarządzania pracą swoją i podległych Pracowników
  • chęć rozwoju zawodowego i wysoka automotywacja

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy przy obsłudze trzody chlewnej
  • wykształcenie kierunkowe (hodowla zwierząt)

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • umowę o pracę,
  • narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań ( telefon),
  • dofinansowanie do pakietów Benefit System (Multisport, Multikino, Multiteatr),
  • pracę ze specjalistami,
  • wsparcie merytoryczne i rozwój w zakresie chowu i hodowli świń oraz zarządzania zasobami ludzkimi
  • dobra atmosferę pracy
  • możliwość zakwaterowania

Wynagrodzenie:

  • uzależnione od umiejętności i doświadczenia, popartymi oczekiwanymi wynikami produkcyjnymi.