Praca

Miejsce pracy: Piecki; ferma trzody chlewnej

powiat: mrągowski,
woj. warmińsko-mazurskie.

Opis stanowiska

  • obsługa trzody chlewnej: opieka nad zwierzętami w powierzonym sektorze; karmienie, wykonywanie zabiegów zootechnicznych oraz prac związanych z produkcją hodowlaną
  • sprzątanie pomieszczeń inwentarskich

Wymagania:

  • zamiłowanie do pracy przy zwierzętach oraz pozytywne nastawienie do współpracowników i przełożonego
  • chęć doskonalenia swoich umiejętności

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy przy obsłudze trzody chlewnej

Oferujemy:

  • pracę ze specjalistami
  • profesjonalne szkolenie i wdrożenie na opisane stanowisko oraz wsparcie merytoryczne
  • dobra atmosferę pracy
  • możliwość zakwaterowania

Wynagrodzenie:

  • uzależnione od umiejętności i doświadczenia oraz zaangażowania w powierzone obowiązki.

Prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)".